План работы Савета ўстановы на 2018/2019 навучальны год

Дата: 29 ноября 2016 в 15:02, Обновлено 15 сентября в 11:36

работы Савета

ДУА «Асарэвіцкі дзіцячы сад – базавая школа»

На 2018/2019 навучальны год

Парадак дня паседжанняў Савета ўстановы

Тэрмін

Адказны выканавец

Адзн. аб вык.

1

Арганізацыйнае.

1. Азнаямленне са зменамі ў складзе Савета ўстановы.

2. Зацвярджэнне плана работы Савета ўстановы адукацыі на 2016/2017 навучальны год.

3. Абмеркаванне правядзення сумесных свят, спартыўных мерапрыемстваў (на працягу года); аказанне дапамогі ў іх арганізацыі і правядзенні.

Арганізацыя экскурсій па тэрыторыі Рэспублікі Беларусь на працягу вучэбнага года.

Верасень

2

1. Абмеркаванне плана мерапрыемстваў у рамках акцыі “Нашыя дзеці”, навагодніх свят.

2. Умацаванне сувязей, узаемаадносін з рознымі арганізацыямі, дзеля прыцягнення спонсарскіх сродкаў для абнаўлення і ўмацавання матэрыяльна-тэхнічнай базы ўстановы адукацыі.

Лістапад

3

1. Справаздача аб якасці харчавання.

2. Аналіз правядзення сумесных з бацькоўскай грамадскай (сям’я + школа) свят, спартыўных мерапрыемтсваў.

3. Абмеркаванне пытання аб арганізацыі аздараўлення навучэнцаў і выхаванцаў на перыяд летніх канікул.

Красавік

Акуленка В.В.

4

1. Аб арганізацыі і правядзенні свят, прысвечаных апошняму званку і дню абароны дзяцей.

2. Аб арганізацыі летняга адпачынку навучэнцаў і выхаванцаў.

3. Аналіз работы Савета установы за 2016/2017 навучальны год

Кл. кіраўнікі

Шаўчэнка М.П.

Нароўні з паланавымі паседжаннямі Савета ДУА “Асарэвіцкі дзіцячы сад - базаваы школа” могуць праводзіцца і пазапланавыя паседжанні